Contactdetails

NLJUG
Postbus 54
3780 BB Voorthuizen

Telefoon
0900-BEL NLJUG (10 ct/m)
0900-2356558 (10 ct/m)

Fax
0342 475880

Email
Algemeen: info@nljug.org
Leden: members@nljug.org

BTW: NL814104484B01
KVK: 30200958

Bank
Rabo: 3123.20.973
BIC: RABONL2U
IBAN: NL47RABO0312320973
NLJUG te Son

Membership

Membership provides members free access to the NLJUG workshops and events on a variety of Java topics, held across the country on a regular basis. Plus on a quarterly basis the Java Magazine published by Array Systems. The NLJUG is a member of a worldwide network of Java User Groups.

Fill in the form to sign up.

NLJUG

Founded in 1998, the Dutch Java Users Group consists of business partners, software developers, application architects, technical managers, students, and new media developers that have a common interest in all aspects of Java Technology.

NLJUG partners

Sun Microsystems

Mediapartner

Het JavaMagazine, gratis bij een NL-JUG lidmaatschap

Easy requirements by example

Het beschrijven van requirements in de vorm van executeerbare voorbeelden en hiermee het ontwerp van je systeem te leiden heeft vele voordelen. Zo ondersteun je hiermee het ontstaan van een Ubiquitous Language zodat de kloof tussen het vocabulair van de domein experts en die van de developers wordt verkleind. Hiernaast zorgt deze techniek voor een beter ontwerp en geeft het je de mogelijkheid ze te gebruiken als acceptatie criteria van een iteratie.

In deze presentatie bespreken we hoe je met het EasyB framework User Story Driven Development kunt doen. In het eerste gedeelte van de presentatue gaan we in op User Story Driven Development en hoe het je kan helpen in agile software development projecten. Het tweede gedeelte van de presentatie geef een groot aantal voorbeelden hoe EasyB te gebruiken binnen Java en Groovy projecten.

We sluiten af met een demo.


 Download de presentatie

 


Cesario Ramos 
Xebia
Cesario Ramos is senior consultant bij Xebia. Hij is gespecialiseerd is in agile software development en software architectuur. Sinds eind jaren negentig heeft hij J2EE projecten gedaan bij verschillende bedrijven. Cesario coached en begeleidt teams in het agile ontwikkelen van software en heeft speciale interesse in Java distributed computing.

Lars Vonk 
Xebia
Lars Vonk werkt sinds 2005 voor Xebia. Hij is begonnen als programmeur in 1999 bij ING en kwam in 2000 in aanraking met Java. Zijn werkzaamheden bestaan momenteel voornamelijk uit het doen van (distributed) projecten in de rol van developer of Scrum Master.