University Advanced Flex

- 9 juli  - Amsterdam

Deze University Session wordt mogelijk gemaakt en gehost door:

Contactdetails

NLJUG
Postbus 54
3780 BB Voorthuizen

Telefoon
0900-BEL NLJUG (10 ct/m)
0900-2356558 (10 ct/m)

Fax
0342 475880

Email
Algemeen: info@nljug.org
Leden: members@nljug.org

BTW: NL814104484B01
KVK: 30200958

Bank
Rabo: 3123.20.973
BIC: RABONL2U
IBAN: NL47RABO0312320973
NLJUG te Son

Membership

Membership provides members free access to the NLJUG workshops and events on a variety of Java topics, held across the country on a regular basis. Plus on a quarterly basis the Java Magazine published by Array Systems. The NLJUG is a member of a worldwide network of Java User Groups.

Fill in the form to sign up.

NLJUG

Founded in 1998, the Dutch Java Users Group consists of business partners, software developers, application architects, technical managers, students, and new media developers that have a common interest in all aspects of Java Technology.


NLJUG partners

Info Support

Mediapartner

Het JavaMagazine, gratis bij een NL-JUG lidmaatschap

Evaluatie University Advanced Flex

Hieronder vindt u de resultaten van de evaluatie van de university "Advanced Flex". Voor vragen over deze evaluatie kunt u contact opnemen met de NL-JUG via info@nljug.org.

De vragen konden beantwoord worden met een score tussen 1 en 5, waarbij 1 voor "slecht" staat en 5 voor "uitstekend". De eerste waarde is het gemiddelde over alle scores, de tweede waarde geeft het aantal scores aan. De derde waarde is de standaard deviatie. 

Connecting to Java backends

Technische diepgang: 3,92 / 39 / 1,06
Kwaliteit Spreker: 4,64 / 39 / 0,81
Opbouw van de presentatie: 4,33 / 39 / 0,87
Totaalscore: 4,36 / 39 / 0,90
Opmerkingen:
  • Perfect!
  • Nog meer diepgang had met deze groep gekunt.
  • helemaal TOP!
  • Ik ben een beginner en vond wat dat betrefd precies genoeg diepgang zodat ik het ook nog mee kon krijgen
  • Overdonderende presentatie. tegelijkertijd goed verkoopargument voor Lifecycle DS
  • Het was nog vrij high-level. Het is interessant om een keer een wat complexere case echt in-depth van A tot Z te bespreken. Een tijdje terug heb ik een sessie met Christopher Coenraets bijgewoond en dat was echt wat ik zocht. Het was niet erg geweest om wat meer tijd te nemen voor de sessie.
  • de basis, maar wel gewoon goed
  • is meer een product demonstratie zonder diepgang, had meer uitgebreidere info verwacht met voor/nadelen van verschillende opties/backend, had ook meer architectuur verwacht, leuk te weten wat adobe flex is en kan maar kan hetzelfde met dwr
  • mag van mij nog veel technischer
  • Could have been more detailed, was missing stuff like security, exceptions,etc. The provided info is easy to get from other sources
  • Duidelijke uitleg wat de mogelijkheden zijn en voorbeelden doen het ook altijd goed.
  • erg goed en nuttig
  • Helaas niet veel nieuws onder de zon voor ervaren flex developers
  • Eigenlijk veel herhaling van wat ik al ooit heb gezien.
  • Hij weet gewoon alles. Perfect!
  • I did see most of the demos before. This time there was more focus on the technical details however, which made it much more interesting. James is one of my favorite speakers, so i'm hoping he will be back for more sessions soon :-)
  • De spreker is zeer representatief en heel diepgaand kennis.
  • Prettige en inhoudelijk presentatie, soms iets snel.
  • Misschien wel vanzelf sprekend, maar ik vond de nadruk erg liggen op Flex. Graag had ik ook wat meer gezien van de configuratie van BlazeDS. En 'Best practices' voor het opzetten van Flex-Java applicatie's. Verder werden de voordelen/nadelen besproken van de diverse communicatie methoden, dit werd erg netjes aangetoond.
  • Ondanks dat ik redelijk wat met Java i.c.m. Flex had gedaan heeft James toch wat nieuwe dingen laten zien.

    P2: Flex Architectural Patterns

    Technische diepgang: 4,05 / 38 / 0,87
    Kwaliteit Spreker: 4,58 / 38 / 0,83
    Opbouw van de presentatie: 4,03 / 38 / 0,91
    Totaalscore: 4,21 / 38 / 0,81
    Opmerkingen:
  • Perfect!
  • Het was erg leuk om te zien hoe het MVC pattern anders wordt gehanteerd in de flex community.
  • Mogelijk had hier wat meer tijd voor uitgetrokken moeten worden. Het onderwerp is interessant (zeker binnen de scope van het inleidend verhaal op de site), maar het moest te snel afgehandeld worden.
  • Jammer dat er geen tijd over was voor de laatste 3 slides
  • Wat rommelig en helaas werd de presentatie in afgemaakt vanwege de eindtijd
  • Ook hier zou wat meer tijd ook wel mooi geweest zijn. Met name over de Service Bus architectuur had ik graag wat meer gehoord.
  • Jammer dat er te weinig tijd was voor de echt interresante onderwerpen, zoals security. Iets te lang blijven hangen bij MVC (naar mijn voorkeur).
  • 2x James Ward aan het woord, dus het grootste deel van de beoordeling is gelijk. Ofwel tijd/pauze had geen invloed op de presentatiekwaliteit :-)
  • jammer dat er weinig tijd was voor ESB
  • niet aanwezig geweest, eerste sessie was al niks
  • mag van mij nog veel technischer, aan het einde werd het net interessant, maar toen was de tijd op.
  • To much time in mvc and questions, I would have loved to see more on the bus architecture. But I will send a mail to get more references
  • Een wat technischer verhaal en zeker ook interresant. Duidelijke en praktische voorbeelden. Jammer dat de tijd al om was om de laatste sides nog te behandelen.
  • erg goed en nuttig
  • Veel diepgang en inzichten gekregen
  • Sessie was te laat afgelopen. Lastig met planning. Wel een perfecte spreker, enthousiast! Kreeg direct zin om zelf aan de slag te gaan.
  • Jammer dat de laatste slides niet meer langs konden komen wegens tijd gebrek. Nog maar even wachten op zijn boek.
  • To me the most interesting part of the evening, because it was even more focused on the nuts and bolts. Too bad there was not enough time to talk more about the ESB pattern.
  • Zeer leerzaam. Jammer dat de tijd op was aan het einde... Had erg graag nog wat meer gehoord over de service-bus architectuur.
  • Dit soort praktische tips en architecturele tips wil ik meer van weten. Dit kun je meteen in de praktijk toepassen.

    Locatie

    Reisafstand: 4,37 / 41 / 0,83
    Algemene indruk: 4,12 / 41 / 0,75
    Parkeervoorzieningen: 4,49 / 39 / 0,94
    Lunch: 4,10 / 41 / 0,92
    Opmerkingen:
  • Perfect!
  • Zorg voor een logo van Adobe, dat wordt bij een bedrijf als Adobe eigenlijk wel verwacht.
  • het was wat lastig te vinden.
  • Prima te bereiken en goede uitstraling. Goed verzorgd!
  • Lastig parkeren.
  • Hè hè eindelijk eens een plek die met OV goed bereikbaar is. Toppertje
  • Prima locatie. Misschien vermelden dat het in het gebouw van de verzekeringen is.
  • Goed bereikbaar per trein, kan niet echt oordelen over parkeergelegenheid. Pizza was lekker!
  • parkeergarage is lastig te vinden maar niet onmogelijk
  • Locatie was voor mij perfect te bereiken.Woon en werk in Amsterdam, dus kon gewoon met de metro.
  • op de borden en routebeschrijving stond 'parkeren beneden' en alleen in de email stond op het parkeerdek. De meesten gingen naar beneden en konden na aan bellen weer naar boven. De pizza's gingen er goed in!
  • fantastische locatie, helemaal goed voor dit soort bijeenkomsten: niet te groot (anders wordt het onpersoonlijk), maar toch groot en professioneel genoeg om goed te kunnen presenteren.
  • Er was geen pizza meer toen ik aankwam
  • De oprit was erg lastig te vinden.
  • Goede locatie. Niets op aan te merken.
  • Erg professioneel, nooit gezeur met de beamer of het geluid. Het gaat altijd (2de keer voor mij) gewoon zoals een presentatie hoort te gaan.
  • Het zou wel handig zijn als er een kantine was. In de gang snack nemen is niet zo prettig.
  • Indien je de omgeving niet kent kan het even zoeken zijn. Er is geen groot bord van Adobe
  • Prima locatie goed te berijken als je de route beschrijving een beetje volgt. Drukte op weg viel ook erg mee. Was ruim optijd aanwezig.

    Programma

    Omvang: 4,10 / 41 / 1,02
    Varieteit: 3,95 / 41 / 0,95
    Website informatie: 3,90 / 41 / 0,74
    Algemeen: 4,15 / 40 / 0,80
    Opmerkingen:
  • Prima programma, goed toegespitst op het publiek.
  • Hadden meer sessies mogen zijn, of ze hadden langer mogen duren (kortere pauze?). Onderwerpen waren zeer interessant alleen is er altijd tijdsgebruik :)
  • James Ward goede spreker, en ging inderdaad dieper in dan normaal in de materie.
  • Had van mij nog wel iets meer gericht op experts mogen zijn. Had ook wel iets langer mogen duren. Wellicht iets eerder beginnen volgende keer
  • Beetje lastig in te schatten wat het nivo van de doelgroep was. Het was wel duidelijk dat het geen intro was maar of het voor java programmeurs was na een intro of ook voor mensen met maanden ervaring.
  • wat voor mij een beetje ontbrak was nieuwe info voor vergevorderde Flex developers: ik vond het nogal veel overeenkomen met de On AIR Tour content, maar de kwaliteit was zeer hoog en de gedeelde informatie erg waardevol.
  • Goed samengesteld. 2 sessies is voldoende.
  • Geweldig dat hij het opnam, nu moet het alleen nog online komen. Daarnaast was het zeer interessant en krijg ik gevoel dat ik gewoon een cursus moet gaan doen omdat flex/air zo ontzettend veel kan en daarnaast kan het nog op heel veel manieren.
  • Excellent sessions. Really nice to have some more in-depth sessions. This kind of more advanced sessions are really useful, and i hope to see more sessions like this in the future.
  • Goed opgedeeld. Het mocht wat mij betreft nog langer duren.
  • Iets meer uitleg over de sessie (inhoudelijk) op de website, wat in elk sessie behandeld zou worden.
  • Programma was gewoon goed.
  •